Elektryczne skutery ING w Warszawie

22 sierpnia na warszawskie ulice wyjedzie 60 skuterów elektrycznych ING. To kolejna akcja  banku organizowana w ramach partnerskiej współpracy z firmą Jeden Ślad – siecią elektrycznych skuterów miejskich. 

ING Bank Śląski w czerwcu br. udostępnił 50 skuterów elektrycznych w Katowicach, które cieszą się ogromną popularnością. Średnio dziennie każdy skuter jeździ 60 minut, jest wypożyczany 3,4 razy i przebywa 24,8 km. Do końca lipca w systemie założono 1100 kont. Bank zdecydował się rozszerzyć współpracę na kolejne miasto. Wynajem skuterów z logo ING w Warszawie potrwa do końca października br.

Prędkość maksymalna skuterów elektrycznych to 45 km/h, a realny zasięg jazdy ok. 50 km
od pełnego naładowania. W bagażniku każdego skutera znajdują się dwa kaski w rozmiarach M i L oraz jednorazowe czepki ochronne. Skutery można wypożyczyć za pomocą aplikacji JedenSlad (na Android i iOS), gdzie wymagana jest wcześniejsza rejestracja z dowodem osobistym. Następnie należy wybrać plan opłat optymalny dla swoich potrzeb.

Szczegóły dotyczące wynajmu skuterów znajdują się na stronie: www.jedenslad.pl

Ochrona środowiska naturalnego jest wpisana w długoterminową strategię rozwoju ING Banku Śląskiego. Zgodnie z przyjętą przez bank Deklaracją Ekologiczną, priorytetem w jego działalności biznesowej są projekty realizowane w trosce o środowisko naturalne, m.in. wspierające elektromobilność. Akcja wynajmu skuterów wpisuje się w założenia polityki związanej z kształtowaniem świadomości proekologicznej.

W ramach takich działań, ING Bank Śląski udostępnia również rowery (61 sztuk do dyspozycji pracowników banku oraz 26 sztuk dla mieszkańców Katowic dzięki systemowi City by bike) oraz 4 samochody elektryczne Nissan Leaf (2 w Katowicach i 2 w Łodzi), które są pojazdami dla pracowników. W Katowicach oraz Łodzi przy oddziałach banku uruchomiono dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych. W lipcu bank we współpracy z innogy Polska udostępnił również 10 punktów ładowania na terenie CH Janki.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj