Długoterminowy wynajem samochodów to usługa ciesząca się dużą popularnością w wielu polskich miastach – jednym z nich są Katowice. Wypożyczalnia aut oferująca najem pojazdów w długoterminowej formule proponuje klientom różne rozwiązania w tym zakresie.

Długoterminowy wynajem samochodów – największe zalety

W Katowicach wynajem samochodów na długi termin jest usługą świadczoną przez wiele firm, co daje klientom dużą swobodę w wyborze odpowiedniego usługodawcy. Jest to konkurencyjny rynek – wypożyczalnie zabiegają o klientów, proponując atrakcyjne stawki oraz elastyczne warunki najmu. W Katowicach wynajem aut niejednokrotnie okazuje się bardziej opłacalny niż leasing – traktowany jest zresztą jako świetna alternatywa dla umów leasingowych. Doświadczone wypożyczalnie dysponują nowoczesną i bogatą flotą, na którą składają się pojazdy osobowe, dostawcze itp. znanych marek. W iPanek klienci indywidualni oraz komercyjni mają możliwość wyboru dodatkowych pakietów, co przekłada się na atrakcyjność oferty. Nie bez znaczenia jest to, że opłata za wynajem nie wpływa na obniżenie zdolności kredytowej – co więcej, przedsiębiorca ma prawo zaliczyć ją do kosztów uzyskania przychodu. Obejmuje ona koszty utrzymania samochodu.

Jak wynająć auto na długo termin w Katowicach?

W Katowicach wypożyczalnia samochodów udostępniająca klientom pojazdy na długi termin wymaga zaakceptowania regulaminu. Zawarcie umowy jest uproszczone do maksimum. Na podstawie udzielonej przez klienta zgody wypożyczalnia weryfikuje jego dane w rozmaitych bazach. Część dokumentów można na ogół przesłać w wersji elektronicznej. Bez względu na to, czy w rachubę wchodzi wynajem na firmę, czy dla osoby prywatnej, kierowca jest zobligowany do przedłożenia ważnego prawa jazdy. Nierzadko też wypożyczalnie wymagają od klientów ukończonego 21. roku życia. Wstępnej rezerwacji samochodu można dokonać telefonicznie lub online – to też świetna okazja, aby uzyskać niezbędne informacje na temat omawianej usługi. Warto bowiem przypomnieć, że umowa konstruowana jest pod kątem konkretnych potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj