Wyjeżdżasz na majówkę lub wymarzony urlop i nie chcesz, by pod Twoją nieobecność, Twoje auto trafiło w niepowołane ręce? A może wyruszasz samochodem do innego miasta, by odwiedzić miejscowe atrakcje, i obawiasz się, że w czasie gdy Ty będziesz cieszyć się wolnymi chwilami, ktoś postanowi ukraść Ci pojazd? Zabezpiecz swoje auto profesjonalnym systemem radiowym, by nic nie zepsuło Ci odpoczynku.

Samochody osobowe to praktyczne maszyny, które nie tylko ułatwiają codzienne życie, ale dla wielu osób stanowią też niezbędne narzędzie pracy. Jak zatem zadbać o zabezpieczenie antykradzieżowe auta, by uniknąć problemów związanych z jego nagłą utratą?

Warto zaznaczyć że ani mechaniczne blokady, ani systemy monitoringu GPS nie służą do zabezpieczania pojazdów przed złodziejami. Tego typu rozwiązania nie stanowią dla współczesnych samochodowych przestępców żadnej przeszkody. Z kolei system radiowy IKOL SVR został stworzony w celu ochrony auta przed kradzieżą – czego nie można powiedzieć o systemie GPS, którego głównym zadaniem jest pokazywanie lokalizacji ludzi, zwierząt, pojazdów i przedmiotów.

Z systemem IKOL SVR dowiesz się sam, czym jest niemożliwa do zagłuszenia, profesjonalna ochrona radiowa. Z nią zabezpieczysz swoje auto przed kradzieżą na walizkę czy lawetę. Użycie zagłuszarki przez złodzieja może jedynie ułatwić policji i grupom poszukiwawczym IKOL namierzenie obecnej lokalizacji auta.

3 radiowe systemy w trosce o Ciebie

Chcesz, by Twój samochód był bezpieczny wszędzie, gdziekolwiek się znajdujesz? IKOL SVR to pełna ochrona Twojego samochodu osobowego i – jeśli przytrafi Ci się niemiła niespodzianka – gwarancja namierzenia oraz zwrócenia go w ciągu 24 godzin od zgłoszenia przestępstwa. Wskaźnik odzyskań pojazdów mówi sam za siebie – wynosi on bowiem aż 98%.

Wystarczy, że wybierzesz jedną z 3 wersji systemu radiowego IKOL SVR – z pewnością znajdziesz wśród nich idealną opcję dla siebie. Certyfikowany Montażysta zainstaluje w Twoim aucie niewielkie urządzenie – tylko on będzie znał miejsce, w którym zostało ono ukryte.

  1. IKOL SVR Standard – to pełna ochrona radiowa pojazdu, połączona z całodobową pomocą Centrum Operacyjnego. Razem z tym systemem zyskasz także całkowitą prywatność – moduł pozostaje uśpiony do momentu zgłoszenia kradzieży (nie zbiera więc ani nie przesyła do IKOL informacji o lokalizacji samochodu). Co ważne. IKOL SVR Standard gwarantuje bezpieczeństwo nie tylko w Polsce, ale też i w reszcie Europy.
  2. IKOL SVR Alarm – ten wariant systemu zapewnia nie tylko wszystkie cechy, które wymieniono wcześniej, ale też został rozszerzony o możliwości dotyczące ustawania alarmów. Jeżeli dojdzie do kradzieży, zostaniesz o niej natychmiast poinformowany za pomocą specjalnego alertu:
  • alert nieautoryzowanego ruchu pojazdu – użytkownik otrzymuje go w momencie gdy silnik samochodu zostaje uruchomiony (czyli podczas przekręcania kluczyka w stacyjce),
  • alert odholowania – oznacza on, że pojazd porusza się przez przynajmniej 1 minutę, mając przy tym wyłączony zapłon od ponad 10 minut. Jest to bardzo dobry sposób na wykrycie próby kradzieży na lawetę.

Co ważne, będąc właścicielem auta, możesz zdalnie uzbrajać i rozbrajać jego czujniki wewnętrzne

3. IKOL SVR Sky – to najbogatszy plan od IKOL. Oprócz niezawodnej radiowej ochrony, możliwości zdalnego uzbrajania czujników ruchu Twojego pojazdu oraz konfigurowania ustawień licznych alertów, otrzymujesz możliwość korzystania z szeregu funkcji GPS. To jedyny wariant systemu IKOL SVR, który pozwala na sprawdzanie, gdzie aktualnie znajduje się Twoje auto i którymi trasami właśnie podąża. Ponadto oferuje on Ci dostęp do historii przejazdów z ostatnich 3 lub 12 miesięcy (do wyboru). Tworzenie raportów to kolejny atut tego wyjątkowego modułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj