Zakup i utrzymanie samochodu wiążą się ze znacznymi nakładami finansowymi. Z tego powodu klienci indywidualni i przedsiębiorcy szukają sposobu, żeby zaoszczędzić. Skutecznym rozwiązaniem jest długoterminowy wynajem auta. Przeczytaj, dlaczego warto z niego korzystać.

Na czym polega wynajem długoterminowy?

Zwykle o wynajmie długoterminowym mówimy wtedy, gdy klient z góry zaznacza, że będzie użytkował auto przez dłuższy czas. Ten rodzaj umowy może trwać od kilku miesięcy do nawet kilku lat, zależnie od potrzeb klienta i warunków wskazanych przez wypożyczalnię. W czasie obowiązywania umowy klient płaci jedynie miesięczny abonament i może korzystać z ubezpieczonego, sprawnego technicznie pojazdu do celów prywatnych lub służbowych.

Najważniejsze zalety długoterminowego wynajmu aut

Usługę wynajmu długoterminowego można dostosować do własnych potrzeb, wybierając różne opcje komplementarne i odpowiedni czas zobowiązania. Czy wiesz, jakie są najważniejsze zalety wynajmu długoterminowego?

  • Oszczędność. W porównaniu z krótkoterminowymi umowami car-rental, wynajem auta na kilka miesięcy, rok lub dłużej może przynieść firmie realne oszczędności. Poza tym długoterminowy wynajem pozwala uniknąć znaczących kosztów inwestycyjnych, jakie wiążą się z zakupem samochodu.
  • Jasno określone koszty stałe. Wszelkie wymagane opłaty są wliczone w cenę miesięcznego abonamentu. Klient nie martwi się kosztami, które występują w przypadku wynajmu auta na godziny. Chodzi m.in. o dodatkowe opłaty za każdy kilometr poza dozwolonym limitem lub za przekroczenie jednej ze stref.
  • Wygodne utrzymanie i serwisowanie. Przy wynajmie długoterminowym klient nie jest zobowiązany do płacenia za naprawy auta z własnej kieszeni. To wypożyczalnia odpowiada za utrzymanie i serwisowanie pojazdu, co znacznie ułatwia życie i obniża koszty eksploatacji samochodu.
  • Elastyczność. Wynajem długoterminowy pozwala dostosować aktualną flotę pojazdów do zmieniających się potrzeb klienta. Obejmuje to na przykład regularną wymianę modeli na nowsze, a także dodawanie lub usuwanie pojazdów z floty w czasie obowiązywania umowy.

Jak widać, wynajem długoterminowy to świetna opcja dla osób ceniących niezależność i swobodę finansową. Taka forma współpracy z wypożyczalnią jest dostępna dla klientów indywidualnych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dużych firm. W gruncie rzeczy każdy wynajmujący szybko doceni zalety wynajmu auta na kilka miesięcy lub lat.

Długoterminowy wynajem samochodu – korzystne rozwiązanie dla firm

Warto podkreślić zalety długoterminowego wynajmu pojazdów dla przedsiębiorców. Często zdarza się, że w firmie samochód jest potrzebny tylko przez pewien okres (np. 2-3 miesiące). W takiej sytuacji wynajem opłaca się znacznie bardziej niż leasing.

Jeśli wynajmujesz samochód na dłuższy okres, nie musisz martwić się o ubezpieczenie, utrzymanie i serwisowanie pojazdu. W przypadku długoterminowej umowy wszystkie te koszty są wliczone w cenę. Ponadto użytkując wynajmowane auto, możesz korzystać z dodatkowych przywilejów dostępnych w najlepszych flotach.

Wypróbuj wynajem długoterminowy i ciesz się niezależnością!

Coraz więcej osób rozważa długoterminowy wynajem samochodu. Rozwiązanie to okazuje się szczególnie korzystne dla osób, które cenią sobie wygodę i nie lubią skomplikowanych, czasochłonnych procedur. Wynajmując auto w wypożyczalni ABCO, zyskujesz komfortowy pojazd na krótsze lub dłuższe trasy. Sprawdź atrakcyjną ofertę ABCO i wypróbuj tani wynajem długoterminowy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj