Suzuki Ignis Hybrid jest samochodem, który idealnie wpisuje się w oczekiwania coraz większej grupy kierowców. Z jednej strony świetnie wygląda i jeździ, z drugiej gwarantuje naprawdę niewielkie koszty codziennej eksploatacji. To w głównej mierze zasługa niezawodnego napędu hybrydowego. Za zakupem tego samochodu przemawia również bardzo atrakcyjna cena Suzuki Ignis Hybrid. Poznaj najważniejsze zalety tego modelu.

Suzuki Ignis Hybrid – oszczędny i dynamiczny napęd hybrydowy

Suzuki Ignis Hybrid stanowi bardzo ciekawą propozycję dla osób, które szukają samochodu do miasta i na okazjonalne wypady w trasę, natomiast priorytetem są dla nich niskie koszty utrzymania. To zupełnie zrozumiałe w dobie gwałtownie rosnących kosztów życia.

Ignis wykorzystuje sprawdzoną technologię napędu hybrydowego typu mild hybrid. Polega to na tym, że silnik benzynowy – w tym przypadku 1.2 DUALJET – jest wspomagany przez generator elektryczny ISG 2,3 kW dodatkową mocą i momentem obrotowym do 50 Nm.

W efekcie samochód jest wyraźnie bardziej dynamiczny, zużywa również zauważalnie mniej paliwa. Średnio jest to 4,3 litra na 100 kilometrów w trybie mieszanym.

Warto przy tym podkreślić, że napęd mild hybrid słynie z niezawodności i całkowitej bezobsługowości, co zwiastuje wiele lat bezproblemowej eksploatacji (uwzględniając również tradycyjną dla Suzuki najwyższą precyzję wykonania samochodu).

Nie tylko do miasta

Suzuki Ignis Hybrid, choć jest zaliczany do kategorii samochodów miejskich, śmiało może być rozpatrywany w kategorii auta dla małej rodziny. W środku komfortowo będą podróżować nawet cztery osoby, na tylnej kanapie można zamontować dwa pełnowymiarowe foteliki dziecięce.

Zwracamy uwagę na spory, jak na gabaryty auta, bagażnik, który oferuje aż do 267 litrów pojemności. Wystarczy na co dzień, a i weekendowy wyjazd za miasto nie powinien stanowić większego problemu.

Świetne zachowanie w trudniejszym terenie

Suzuki Ignis Hybrid jest samochodem wszechstronnym, który równie dobrze radzi sobie w zatłoczonym mieście, na autostradzie, jak i na bezdrożach. Dzielność w terenie to zasługa  zastosowania układu ALLGRIP AUTO, który automatycznie przekazuje moment obrotowy na koła przedniej, tylnej lub obu osi, w zależności od aktualnych warunków drogowych. Docenisz to również na ośnieżonej nawierzchni.

Dodatkowo samochód został wyposażony w system HHC-HDC, który bardzo ułatwia podjeżdżanie i zjeżdżanie ze stromych wzniesień.

Sprawdź cenę Suzuki Ignis Hybrid

Suzuki Ignis Hybrid to bardzo korzystnie wyceniony samochód, zwłaszcza w relacji do jakości wykonania oraz poziomu wyposażenia. Indywidualną ofertę przygotuje dla Ciebie doradca autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki, posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i w nowej lokalizacji w Warszawie przy al. Jerozolimskich 217.

O Suzuki Ignis Hybrid czytaj też na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/suzuki-ignis-hybrid-katowice-cena-jazda-testowa-promocja-uzywane-na-otomoto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj