Hyundai Tucson jest samochodem osobowym w typie SUV-a klasy kompaktowej. Decyzja o jego powstaniu zapadła po sukcesie komercyjnym modelu Kia Sportage – południowokoreański koncern Hyundai postanowił wówczas wyprodukować bliźniaczy model. Od tego czasu powstały już cztery generacje tego Tucsona. Najnowszą iterację zaprezentowano po raz pierwszy w 2020 roku i przeszła ona gruntowną metamorfozę w stosunku do wcześniejszych odsłon tego modelu. Przede wszystkim projektanci czwartej generacji poszli w bardziej futurystyczny i awangardowy kierunek stylistyczny.

Najważniejsze zalety Hyundaia Tucsona

Hyundai Tucson znakomicie się sprawdzi jako nowoczesny SUV klasy C. Jest to model, który jest w stanie zachować swoją kompaktowość i mobilność, a jednocześnie posiadać niektóre z zalet większych samochodów. Jego futurystyczny i dosyć agresywny design zdecydowanie przykuwa oko. Samochód posiada też bogate wyposażenie. Poza wieloma nowoczesnymi systemami, które gwarantować mają bezpieczeństwo wszystkim pasażerom, samochód posiada także takie funkcje jak chociażby elektrycznie sterowane zawieszenie czy hamulec postojowy z funkcją Auto Hold.

Do dyspozycji kierowcy oddano też inteligentny tempomat z funkcją Stop&Go SMART SENSE+, stanowiący znakomite narzędzie, które ułatwia jazdę po mieście. Do tego na pewno trzeba też wspomnieć o systemach wspierających kierowcę w postaci cyfrowych zegarów i 10,25” wyświetlacza. Do tego dochodzą liczne usprawnienia, które czynią prowadzenie samochodu dużo wygodniejszym – wymienić można chociażby podgrzewaną kierownicę czy funkcję automatycznego odparowywania szyb. Z kolei inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości dopilnuje, aby nasze zachowanie na jezdni było jak najwłaściwsze.

Hyundai Tucson w abonamencie

Jeżeli Hyundai Tucson wydaje się być dla nas atrakcyjnym wyborem w charakterze nowego samochodu, ale nie możemy sobie pozwolić na jego zakup, warto się przyjrzeć ofertom wypożyczalni samochodowych. Niektóre z nich, takie jak np. Flex To Go, oferują swoim klientom możliwość skorzystania z tzw. wynajmu średnioterminowego. Przypomina on subskrypcję, rodzaj abonamentu o stałym koszcie miesięcznym. Koszt takiego wypożyczenia nowego Hyundaia Tucsona w wersji z 2022 roku zaczyna się już od rozsądnej kwoty w wysokości 2040 zł netto za miesiąc.

Umowa, którą podpiszemy, obowiązywać nas może w okresie od 1 do aż 12 miesięcy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby móc z niej zrezygnować już po pierwszym miesiącu korzystania z pojazdu ­– firma Flex To Go umożliwia to nawet bez ponoszenia kosztów. Poza w pełni sprawnym pojazdem z najnowszego rocznika otrzymujemy także pakiet niezbędnych ubezpieczeń (AC/OC/NNW). Możemy też liczyć oczywiście na assistance 24/7 i samochód zastępczy na wypadek awarii bądź kolizji.

Rezerwacja samochodu w Flex To Go

Jeśli średnioterminowy wynajem brzmi dla nas atrakcyjnie, to nie pozostaje nam nic innego jak zarezerwować Hyundaia Tucsona w wypożyczalni. Aby to zrobić, powinniśmy w pierwszej kolejności udać się na stronę internetową Flex To Go. Pod adresem www.flexmidrent.pl znajdziemy nie tylko odpowiedni formularz, który umożliwi nam wstępną rezerwację, ale także różne inne informacje. Na stronie możemy zapoznać się zarówno z regulaminem, jak i dokładniej obejrzeć ofertę wypożyczalni. Nic nie stoi na przeszkodzie także, aby osobiście porozmawiać z przedstawicielem firmy, dzwoniąc pod infolinię: +12 333 77 66. Samochody są dostępne od zaraz, a oddziały wypożyczalni Flex To Go znajdziemy w większości dużych, polskich miast.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj