SUV-y mają wśród polskich kierowców wielu zwolenników, co sprawia, że są jednymi z najpopularniejszych w kraju używanych samochodów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się model CR-V znajdujący się w ofercie Hondy – ze szczególnym naciskiem na czwartą generację.

Honda CR-V IV – wersje wyposażeniowe

Honda CR-V produkowana była w latach 2012-2018. W 2014 r. doczekała się liftingu, który objął głównie wygląd, ale też nie ominął jednostek napędowych. Silnik 2.2 i-DTEC zastąpiono silnikiem 1.6 i-DTEC o mocy 160 KM. Wersji wyposażeniowych powstało całkiem sporo, a mianowicie: S, Comfort, Elegance, Elegance Plus, Lifestyle, Executive, Executive Navi i Mugen oraz dwie edycje specjalne, czyli Black Edition i Black&White. Poszczególne wersje wyposażeniowe dawały całkiem sporo możliwości, jeśli chodzi o różne funkcjonalne rozwiązania.

Honda CR-V IV – przestronne wnętrze i komfort jazdy

Jak podkreślają eksperci z serwisu Honda Plaza, jedną z kluczowych przesłanek przemawiających na korzyść omawianej Hondy jest bardzo przestronne wnętrze gwarantujące wygodną jazdę. Zastosowano tu wysokiej jakości materiały, które są dość odporne nawet na intensywną eksploatację. Fotele kierowcy i pasażerów są świetnie wyprofilowane, więc poruszanie się tym autem sprawia czystą przyjemność. Nie sposób w tym momencie nie wspomnieć o bagażniku – 589 l to rezultat, który i po paru latach robi nie lada wrażenie. Tym bardziej że po złożeniu tylnych siedzeń przestrzeń bagażowa zwiększa się do 1627 l.

Honda CR-V IV – auto dla całej rodziny

CR-V czwartej generacji to bardzo solidny samochód, którym z powodzeniem może podróżować cała rodzina. Niezbyt nadaje się do dynamicznej jazdy, ale za to ma sporo innych zalet. Jest to trwałe auto o niskiej awaryjności, z szerokim wyborem jednostek napędowych. Przez kierowców lubiane są wersje z manualnymi skrzyniami biegów. Pojazd wyposażono w szereg nowoczesnych rozwiązań na czele z systemami bezpieczeństwa. Duży plus należy się za skuteczne hamulce i idealnie zestrojone zawieszenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj