Prowadzisz duże przedsiębiorstwo, gdzie w celu maksymalizacji wydajności wykorzystywane są pojazdy elektryczne? W takim razie na pewno znasz szereg ich zalet. Jeśli jednak należysz do grona interesantów i dopiero zastanawiasz się nad takim zakupem dla zespołu swoich specjalistów, jesteś we właściwym miejscu.

Przedstawiamy zastosowania i funkcjonalność innowacyjnych aut z napędem elektrycznym, które wykorzystywane są przez największe fabryki, magazyny, elektrownie, czy inne działalności dysponujące ponadprzeciętnym obszarem lub metrażem. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Elektryczne pojazdy pozwalające na szybkie przemieszczanie się po obiekcie firmy

Gdy obiekt przedsiębiorstwa charakteryzuje się ponadprzeciętnym rozmiarem (co może mieć miejsce w przypadku międzynarodowych centrów logistycznych, światowej sławy uczelni wyższych, fabryk, elektrowni itp.), przemieszczanie się specjalistów między oddziałami bywa utrudnione i zajmuje dużo czasu.

Rozwiązaniem mogą być pojazdy elektryczne, które ułatwią to zadanie i zoptymalizują czas potrzebny na to, by dostać się z punktu A do B. Z takich rozwiązań często korzysta m.in. ochrona, by usprawnić proces patrolowania obiektu. Niemniej jednak każdy pracownik terenowy znajdzie szereg sytuacji, w których taka forma transportu byłaby nieodzownym wsparciem – zwłaszcza że w ofercie Frugal.pl znaleźć można również wózki terenowe do zadań specjalnych.

Pojazdy elektryczne przemysłowe i ich możliwości

Pojazdy elektryczne dla dorosłych w pierwszej kolejności mogą kojarzyć się z transportem ludzi lub popularnymi wózkami golfowymi. Otóż nie ma w tym nic zaskakującego. Przez wiele lat były to konstrukcje o stosunkowo niewielkiej mocy, które nie były w stanie poradzić sobie z poważniejszymi zadaniami w sposób efektywny. Dziś z pomocą przychodzi Frugal.pl i ich pojazdy elektryczne z ładownością do 1000 kg!

Świetnym przykładem może okazać się porównanie dwóch bardzo popularnych pojazdów z oferty Frugal.pl. Są to m.in.:

Frugal Cargo2XK Frugal Elegant CARGO
 • Zawieszenie 4 niezależne amortyzatory sprężynowe
 • Akumulator 8V185AH ŻELOWE x 6
 • Max załadunek skrzyni 360 kg
 • Czas ładowania 6-8 h
 • Maksymalna prędkość 25 km/h
 • Wymiary skrzyni 1000 lub 800*1085*265 mm
 • Zawieszenie McPherson
 • Akumulatory 6V260AH x 12
 • Max załadunek skrzyni 1000 kg
 • Czas ładowania 8-10 h
 • Maksymalna prędkość 25 km/h
 • Wymiary skrzyni 2612*1480*265 mm

Jak widać po załączonej tabeli, różnice między modelami są stosunkowo duże – zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę maksymalny załadunek, czy wykorzystane podzespoły. Warto więc mieć na uwadze rozwój przedsiębiorstwa, by po krótkim czasie nie okazało się, że trzeba doinwestować w drugi mniejszy pojazd elektryczny. Wystarczy być przezornym i wcześniej sięgnąć po mocniejszą konstrukcję.

Brakuje Ci pewności, czy pojazdy elektryczne spełnią 100% Twoich indywidualnych oczekiwań? Wszystko zależy w dużej mierzy od wybranego modelu i jego funkcjonalności. Gdy chcesz mieć 100-procentową gwarancję satysfakcji z podjętej decyzji, nie czekaj i skontaktuj się z zespołem specjalistów Frugal.pl. Gdy przedstawisz im zakres wymagań i potrzeb, otrzymasz spersonalizowaną ofertę na podstawie konkretnych parametrów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj