Certyfikowane samochody używane od Mercedes-Benz – dlaczego warto?

Interesuje Cię zakup używanego mercedesa z potwierdzoną historią i gwarancją serwisową w atrakcyjnej cenie? Skorzystaj z programu „Mercedes-Benz Certified – Samochody Używane” i wybieraj spośród dostępnych modeli samochodów z gwiazdą u autoryzowanego dealera Mercedes-Benz – Duda-Cars oraz w wybranych salonach marki Mercedes w całej Polsce.

Na czym polega program certyfikowanych samochodów używanych Mercedes?

Mercedes-Benz wyznacza konkurentom nowy standard sprzedaży samochodów używanych, na niezwykle atrakcyjnych zasadach dla swoich Klientów. Sprzedawane w ramach programu pojazdy nie mogą być starsze niż 6 lat od daty pierwszej rejestracji, a ich przebieg nie może przekraczać 150 000 km. Daje to potencjalnym nabywcom gwarancję zakupu aut sprawnych i gotowych do wieloletniej eksploatacji. Każdy samochód przed trafieniem do sprzedaży, przechodzi szczegółową serię testów i kontroli technicznych, posiada zweryfikowany przebieg i udokumentowaną historię eksploatacyjną. Szczegółowe procedury kontrolne pozwalają dealerom na sprzedaż pojazdów używanych w równie wysokim standardzie, jak przy fabrycznie nowych autach. Ważność przeglądu serwisowego wynosi 3000 km lub 3 miesiące, dodatkowo nabywca auta otrzymuje gwarancję serwisową na 2 lata z opcją przedłużenia.

Certyfikowane samochody używane – korzyści dla Klientów

Klienci, którzy przystąpią do programu certyfikowanych samochodów używanych marki Mercedes-Benz, oprócz pewności sprawdzonych, niezawodnych aut w doskonałym stanie technicznym z udokumentowaną historią, mogą skorzystać z licznych dodatkowych korzyści, takich jak całodobowa pomoc drogowa na terenie większości państw w Europie, możliwość otrzymania samochodu zastępczego na czas naprawy lub serwisu auta z programu czy preferencyjne warunki na zawarcie umowy serwisowej i usługi mobilne oferowane przez Mercedesa.

Finansowanie auta z programu

Kolejną zaletą zakupu auta w ramach programu certyfikowanych samochodów używanych jest szeroki wybór opcji finansowania gwarantowany przez Mercedes-Benz Financial Services. Oprócz zakupu za gotówkę, używanego Mercedesa można nabyć w opcjach leasingu lub wynajmu długoterminowego. To odpowiedź na zmieniające się preferencje klientów, którzy coraz częściej korzystają z innych możliwości finansowania samochodu niż jego zakup na własność. Istnieje również opcja przekazania dotychczas posiadanego pojazdu – niezależnie od jego marki – do salonu Mercedesa w rozliczeniu, co z pewnością zainteresuje sporą część kierowców rozważających skorzystanie z programu certyfikowanych samochodów używanych.

8 salonów sprzedaży w Polsce i wyszukiwarka online

W trosce o spełnienie najwyższego standardu samochodów dostępnych w ramach programu „Mercedes-Benz Certified – Samochody Używane”, marka opracowała 11 obietnic programowych, mających na celu zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych pojazdów, potwierdzonej odpowiednim certyfikatem. Program dostępny jest dla użytkowników w Polce już od początku 2019 roku w salonach autoryzowanych dealerów marki Mercedes-Benz. Jako pierwszy, tego rodzaju usługę udostępnił swoim Klientom salon Auto Idea Białystok, prowadzący certyfikowaną sprzedaż aut używanych spod znaku trójramiennej gwiazdy. W tym momencie program dostępny jest w 8 salonach Mercedesa w całej Polsce:

  • Duda-Cars Poznań,
  • Auto Idea Białystok,
  • BMG Gdynia,
  • Auto Studio Łódź,
  • Mercedes-Benz Warszawa,
  • Wróbel Wrocław,
  • MB Motors Poznań,
  • Mercedes-Benz Sosnowiec.

Na specjalnej stronie (https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/mercedes-benz-cars/vehicle-search.html) znajduje się wyszukiwarka dostępnych w ramach programu certyfikowanych samochodów używanych marki Mercedes. Sprawdź dostępność interesujących Cię modeli i skontaktuj się z naszym biurem obsługi w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zakupu używanych modeli w salonie Mercedes-Benz – Duda-Cars

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj