Suzuki Grand Vitara to jedno z tych aut używanych, które gwarantują nie tylko wysoką jakość, ale również trwałość. W jednym aucie łączy się współczesna klasa oraz wydajność. Jaka jest jego historia? Co warto wiedzieć na temat używanych modeli Suzuki Grand Vitara? Odpowiadamy.

Suzuki Grand Vitara – historia modelu

Suzuki Grand Vitara to auto, które zostało zaprezentowane przez japoński koncern w 1997 roku. Jego masowa produkcja rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy to w sprzedaży pojawiała się pierwsza generacja tego modelu. Była ona produkowana do 2005 roku, a w międzyczasie producenci przeprowadzili face lifting. W 2005 roku do produkcji weszło natomiast Suzuki Grand Vitara II, które było produkowane aż do 2014 roku. Na przestrzeni lat przeprowadzono kolejne modernizacje, które miały miejsce w latach 2008 i 2012. Zmiany obejmowały wówczas zarówno nadwozie, jak i wnętrze auta, które dostosowano do zmieniających się trendów. Nawet bez nich Suzuki Grand Vitara był pojazdem cenionym przez użytkowników, czego potwierdzeniem może być tytuł Samochodu 4×4 roku 2007 przyznany przez czytelników najpopularniejszego europejskiego czasopisma o pojazdach terenowych „AutoBILD allrad.

Co warto wiedzieć o używanych autach Suzuki Grand Vitara?

Używane auta Suzuki Grand Vitara to modele, które cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Wynika to z faktu, że łączą w sobie wydajność oraz nowoczesność. Istotna jest także renoma producenta, ponieważ Suzuki od lat oferuje samochody, które są trwałe oraz gwarantują znakomite osiągi. Ile kosztuje obecnie na rynku wtórnym Suzuki Grand Vitara? Otóż, ceny pojazdów są zróżnicowane na co wpływa zarówno ich wiek, jak i stan techniczny, czy wyposażenie. Modele z początkowych lat produkcji oferowane są w efekcie już za kilka tysięcy złotych. Auta II generacji są natomiast zdecydowanie droższe, ponieważ należy za nie zapłacić od 20 do nawet około 50 tys. złotych. Oczywiście za ceną idzie wysoka jakość, na której nie warto oszczędzać.

Podsumowując należy stwierdzić, że Suzuki Grand Vitara to auto, które łączy w sobie nowoczesny design, doskonałe osiągi oraz bezpieczeństwo. W efekcie jest to model cieszący się dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj