Spośród dostępnych form finansowania samochodu to właśnie wynajem długoterminowy najszybciej zyskuje na popularności. Polscy kierowcy przekonali się do tego rozwiązania, zauważając jego ewidentne zalety: niski koszt miesięczny, pełną obsługę po stronie wynajmującego oraz brak problemów z późniejszą odsprzedażą auta. Co ciekawe, zauważalnie rośnie udział wynajmu w segmencie aut premium. Dobrym przykładem będzie tutaj wynajem długoterminowy Volvo, czyli jednej z najchętniej wybieranych marek z wyższej półki. Kiedy warto postawić właśnie na wynajem? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Gdy nie masz potrzeby posiadania samochodu na własność

Wynajem długoterminowy to propozycja skierowana przede wszystkim do tych kierowców, którzy nie czują potrzeby zakupu samochodu. Chcą mieć możliwość swobodnego użytkowania auta na dojazdy do pracy czy na wakacje z rodziną, ale już niekoniecznie uśmiecha się im wydawanie na pojazd sporej gotówki i ponoszenie licznych kosztów utrzymania auta.

Gdy cenisz swój czas

Bardzo ważną zaletą wynajmu długoterminowego jest to, że wynajmujący bierze na siebie wszystkie obowiązki związane z bieżącą eksploatacją pojazdu. Mowa o serwisowaniu, zakupie i wymianie opon, ubezpieczeniu auta czy likwidacji ewentualnej szkody. Po stronie najemcy pozostaje tylko tankowanie i dbanie o samochód. Bez wątpienia jest to bardzo wygodne, a przy tym oszczędza mnóstwo cennego czasu.  

Gdy masz ograniczone możliwości finansowe

Z opcji wynajmu długoterminowego korzysta coraz więcej osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup samochodu za gotówkę lub przezornie nie chcą się rozstawać z oszczędnościami. W niepewnych czasach jest to bardzo rozsądne podejście, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w wynajmie można użytkować auto w ramach niskiej opłaty miesięcznej. Nie ma też wpłaty inicjalnej oraz obowiązkowego wykupu samochodu po zakończeniu umowy.

Gdy zależy Ci na zasmakowaniu w klasie premium

Wynajem długoterminowy sprawił, że samochody klasy premium – takie jak Volvo – stały się dużo bardziej dostępne. Na ich użytkowanie mogą sobie pozwolić nawet osoby średnio sytuowane, które nie dysponują wystarczającą kwotą w gotówce.

Wszystko dzięki temu, że w ramach wynajmu spłacamy wyłącznie utratę wartości pojazdu, a nie jego cenę początkową. W efekcie miesięczna opłata jest znacznie niższa w porównaniu z leasingiem czy kredytem.

Sprawdź i porównaj oferty wynajmu długoterminowego Volvo w jednym miejscu

Czy wiesz, że możesz wynająć samochód w formule długoterminowej bez wychodzenia z domu, w 100% online? Taką opcję umożliwia platforma iBemo, która daje dostęp do najlepszych ofert wynajmu prosto od autoryzowanych dealerów Grupy Bemo.

Na iBemo samodzielnie znajdziesz i porównasz dostępne oferty, następnie skonfigurujesz je pod kątem swoich oczekiwań i możliwości finansowych. Gotową umowę otrzymasz na maila, a po jej zawarciu odbierzesz samochód w wybranym spośród kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce.

Już teraz sprawdź dostępne oferty wynajmu długoterminowego Volvo na https://ibemo.pl/samochody-osobowe/volvo-wynajem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj