Za co cenimy nowe samochody? Za to, ze potrafią w pełni wykorzystywać możliwości, jakie dają nowe technologie. Nie inaczej jest w przypadku Fiata. Samochody włoskiego koncernu stawiają na nowoczesność, przede wszystkim w projektowaniu centrum dowodzenia każdego kierowcy, czyli kokpitu.

Odkryj magię technologii

Samochody Fiata to wciąż najchętniej kupowane maszyny. Marka jak żadna inna potrafi łączyć zalety aut rodzinnych i limuzyn, tworząc czołowych przedstawicieli samochodów średniej klasy. Serwis Fiata staje okupowany jest przez tych, którzy myślą o zakupie auta wygodnego, bezpiecznego i ergonomicznego. Ale także takiego, które nie zawodzi w kwestii technologii.

Uconnect dla Ciebie i Twojej wygody

Komfort prowadzenia jest istotny dla zachowania dobrego samopoczucia kierowcy, które wpływa na jakość prowadzenia. Fiat oddaje w jego ręce nowe technologie, które z jednej strony zapewniają rozrywkę, a z drugiej odpowiadają za pewne prowadzenie. Warto wspomnieć w tym miejscu o systemie Uconnect NAV, z którym nie sposób się zgubić. Co ważne, został on połączony z wyświetlaczem pokładowym. W ten sposób zyskujemy dodatkową swobodę korzystania z systemu – obsługuje on polecenia głosowe. Prawda, że to szalenie wygodne rozwiązanie?

Ale system ten to także centrum multimedialne, którego obsługa głosowa pozwala w każdym momencie wybrać ulubioną muzykę. Codzienna jazda będzie przyjemnością, bez względu na okoliczności. W wybranych wersjach wyposażenia zyskujesz jeszcze więcej udogodnień, które z pewnością docenisz. To m.in. podgrzewanie fotele, elektryczne ustawianie lusterek, tempomat, kierownica z przyciskami umożliwiającymi sterowanie radiem, a także wbudowane światła LED przeznaczone do jazdy dziennej. Możliwości istnieje cale mnóstwo – wystarczy odwiedzić najbliższy serwis Fiata i wybrać samochód z wyposażeniem, które odpowiada Twoim codziennym potrzebom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj