Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodów lub marzysz o własnym biznesie, który sam na siebie zarobi, to otworzenie bezdotykowej myjni samochodowej będzie strzałem w dziesiątkę! Dlaczego warto to zrobić i ile to kosztuje? Podpowiadamy!

Bezdotykowa myjnia samochodowa – dlaczego warto?

Czy wiesz, że w 2022 roku w Polsce zarejestrowanych było niemal 22 mln samochodów osobowych? Obecnie praktycznie każde gospodarstwo domowe w naszym kraju dysponuje co najmniej jednym autem.

Częstotliwość mycia pojazdów osobowych może być bardzo różna w zależności od pory roku, miejsca zamieszkania i indywidualnych potrzeb użytkownika. Niektóre osoby czyszczą auta raz na dwa tygodnie, a inne raz w miesiącu. Samodzielne mycie samochodu zajmuje dużo czasu, dlatego coraz więcej osób korzysta z bezdotykowych myjni samochodowych.

Na pewno zauważyłeś, że w słoneczne dni do bezdotykowych myjni samochodowych zawsze ustawia się długa kolejka. Dzieje się tak, ponieważ, tego rodzaju obiektów jest stosunkowo mało w porównaniu do stale rosnącego zapotrzebowania.

Samoobsługowe myjnie samochodowe to inwestycja, która nie wymaga dużego nakładu pracy, a przy tym może się zwrócić już po 4-5 latach. Aby tak się stało, znajdź dobrą lokalizację i wybrać niezawodną technologię, dzięki której szybko pozyskasz rzeszę zadowolonych klientów.

Ile kosztuje otworzenie bezdotykowej myjni samochodowej?

Jeśli bezdotykowa myjnia samochodowa ma przynosić duże zyski, to musi być zaprojektowana w sposób bardzo przemyślany. Zbyt mała liczba stanowisk lub zła lokalizacja mogą spowodować, że inwestycja długo nie będzie się zwracać. Dodatkowo to ważne, aby nie oszczędzać na wyposażeniu i stworzyć atrakcyjną grafikę, która przyciągnie klientów.

Koszt takiej inwestycji będzie w dużej mierze uzależniony od liczby stanowisk i zastosowanej technologii. Wybudowanie myjni bezdotykowej na 3 stanowiska może kosztować od 350 do 500 tysięcy zł.

Do tej sumy trzeba dodać jeszcze koszt zakupu lub dzierżawy działki. Wpływ na cenę ma także rodzaj wybranej konstrukcji i dodatkowe wyposażenie w postaci odkurzacza stacjonarnego, rozmieniarki banknotów, cyfrowego kompresora i trzepaka do dywaników samochodowych.

Jak zwiększyć szansę na sukces?

Samoobsługowa myjnia samochodowa to inwestycja na lata, na której absolutnie nie warto oszczędzać. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, skup się na nowoczesnych i wygodnych funkcjach, dzięki którym zyskasz przewagę nad konkurencją.

W tym celu warto nawiązać współpracę z firmą Mtech Polska, która jest znanym i cenionym producentem bezdotykowych myjni samochodowych w Polsce i za granicą. Specjaliści z Mtech Polska będą Cię wspierać na każdym etapie realizacji inwestycji. Z ich pomocą wybierzesz atrakcyjną działkę, zaprojektujesz myjnię od podstaw i zdobędziesz fundusze niezbędne do sfinansowania inwestycji.

Firma Mtech Polska może wybudować dla Ciebie w pełni wyposażoną myjnię pod klucz. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu szybko otworzysz nowy biznes i będziesz mógł w pełni skupić się na promowaniu swoich usług wśród lokalnej społeczności.

Bezdotykowa myjnia samochodowa to świetna opcja dla osób, które szukają pewnej i bezpiecznej inwestycji. Postawienie myjni na nowym osiedlu lub przy dużym markecie zapewni Ci stały dopływ klientów i sprawi, że w niedługim czasie zaczniesz na niej zarabiać.

Jest to bardzo opłacalny biznes, który może być z powodzeniem prowadzony zarówno przez doświadczonego biznesmena, jak i przez początkującego przedsiębiorcę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj