Auto dla odważnych, pewnych siebie, konkretnych. SUV. Maszyny tego typu wiodą prym na europejskich drogach, zachwycając dynamiką i masywnością. Wiele koncernów poszło z duchem czasu i zdecydowało się wypuścić na ulice solidne miejskie auta. Ale tylko Fiat miał na tyle fantazji, aby zaproponować coś zupełnie innego, a zarazem idealnie wpisującego się w motoryzacyjne trendy. Klasyczna „pięćsetka” zyskała nowe oblicze!

Lekkość i swoboda w każdym aspekcie

Fiat 500X Cross to auto wyjątkowe. Patrząc na jego sylwetkę nie ma wątpliwości, który model posłużył za wzór do zabawy nad formą tego oryginalnego SUV-a. „Pięćsetka” straciła co prawda urok, ale zyskała pazur. Bardziej konkretny i dynamiczny stał się niemal każdy element: 19-calowe felgi z błyszczącego aluminium, tylne światła nowej generacji o charakterystycznym, kwadratowym kształcie, zawadiacki uśmiech uzupełniony o klasyczne okrągłe światła przednie… Fiat 500X Cross to nowy wymiar poruszania się po mieście i zarazem odważna odpowiedź na oczekiwania klientów z zupełnie innego segmentu. Twórcy modelu świetnie wyczuli ich potrzeby. Dzięki temu mogli zaproponować samochód, którego próżno szukać gdzieś indziej.

Miejski od stóp do głów

Co zachwyca w sposób szczególny w SUV-ie autorstwa Fiata? Wszystko. Poczynając od nadwozia, które zyskuje znacznie więcej wyrazistości, ale wciąż pozostaje naszą ulubioną klasyczną bryłą, a kończąc na wnętrzu dopieszczonym w sposób szczególny. Deska rozdzielcza znakomicie uzupełnia się z kolorem nadwozia, a fotele obite są ekologiczną skórą. Przyjemna w dotyku, wyprofilowana kierownica zsynchronizowana została ze wszystkimi niezbędnymi podczas jazdy opcjami. Fotele o sportowym profilu zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Ekran TFT z zegarami informuje o wszystkim, co dzieje się w aucie i poza nim. A do tego ergonomiczny silnik, który – zgodnie z innym motoryzacyjnym trendem – pozwala być eko także podczas jazdy przez miasto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj